Fant ingen oversettelse.

Vi fant desverre ikke noen oversettelser for ditt søkeord fignoler. Vennligst sørg for at du har stavet ordet riktig.


Husk at du kanskje finner oversettelsen du leter etter hvis du skriver ordet i entall (istede for flertall) eller infinitiv (istede for en bøyd form av et verb) osv..


Hold ut. Vi jobber hardt med å legge til oversettelser som mangler..


Liknende ord

 
 

fignoler som verb
InfinitivPresent participlePartisipp
fignolerfignolantfignolé
Indikativ
1. Presens
jefignole
tufignoles
il; ellefignole
nsfignolons
vsfignolez
ils; ellesfignolent
8. Presens perfektum
jeai fignolé
tuas fignolé
il; ellea fignolé
nsavons fignolé
vsavez fignolé
ils; ellesont fignolé
2. Preteritum (Fortid)
jefignolais
tufignolais
il; ellefignolait
nsfignolions
vsfignoliez
ils; ellesfignolaient
9. Preteritum perfektum (Pluskvamperfektum)
jeavais fignolé
tuavais fignolé
il; elleavait fignolé
nsavions fignolé
vsaviez fignolé
ils; ellesavaient fignolé
4a. Presens futurum
jefignolerai
tufignoleras
il; ellefignolera
nsfignolerons
vsfignolerez
ils; ellesfignoleront
11a. Preteritum futurum
jeaurai fignolé
tuauras fignolé
il; elleaura fignolé
nsaurons fignolé
vsaurez fignolé
ils; ellesauront fignolé
Simple past
jefignolai
tufignolas
il; ellefignola
nsfignolâmes
vsfignolâtes
ils; ellesfignolèrent
Past perfect
jeeus fignolé
tueus fignolé
il; elleeut fignolé
nseûmes fignolé
vseûtes fignolé
ils; elleseurent fignolé
Kondisjonalis
5. Presens futurum perfektum (Kondisjonalis I)
jefignolerais
tufignolerais
il; ellefignolerait
nsfignolerions
vsfignoleriez
ils; ellesfignoleraient
12. Preteritum futurum perfektum (Kondisjonalis II)
jeaurais fignolé
tuaurais fignolé
il; elleaurait fignolé
nsaurions fignolé
vsauriez fignolé
ils; ellesauraient fignolé
Konjunktiv
6. Presens
jefignole
tufignoles
il; ellefignole
nsfignolions
vsfignoliez
ils; ellesfignolent
13. Presens perfektum
jeaie fignolé
tuaies fignolé
il; elleait fignolé
nsayons fignolé
vsayez fignolé
ils; ellesaient fignolé
Preteritum (Fortid)
jefignolasse
tufignolasses
il; ellefignolât
nsfignolassions
vsfignolassiez
ils; ellesfignolassent
Preteritum perfektum (Pluskvamperfektum)
jeeusse fignolé
tueusses fignolé
il; elleeût fignolé
nseussions fignolé
vseussiez fignolé
ils; elleseussent fignolé
Imperativ
Bekreftende
tufignole
nsfignolons
vsfignolez