Fant ingen oversettelse.

Vi fant desverre ikke noen oversettelser for ditt søkeord debilitarsi. Vennligst sørg for at du har stavet ordet riktig.


Husk at du kanskje finner oversettelsen du leter etter hvis du skriver ordet i entall (istede for flertall) eller infinitiv (istede for en bøyd form av et verb) osv..


Hold ut. Vi jobber hardt med å legge til oversettelser som mangler..


Liknende ord

 
 

debilitarsi som verb
InfinitivPresent participlePartisipp
debilitarsidebilitantesidebilitato
Indikativ
1. Presens
iodebilito
tudebiliti
luidebilita
noidebilitiamo
voidebilitate
lorodebilitano
8. Presens perfektum
iosono debilitato
tusei debilitato
luiè debilitato
noisiamo debilitati
voisiete debilitati
lorosono debilitati
2. Preteritum (Fortid)
iodebilitavo
tudebilitavi
luidebilitava
noidebilitavamo
voidebilitavate
lorodebilitavano
9. Preteritum perfektum (Pluskvamperfektum)
ioero debilitato
tueri debilitato
luiera debilitato
noieravamo debilitati
voieravate debilitati
loroerano debilitati
4a. Presens futurum
iodebiliterò
tudebiliterai
luidebiliterà
noidebiliteremo
voidebiliterete
lorodebiliteranno
11a. Preteritum futurum
iosarò debilitato
tusarai debilitato
luisarà debilitato
noisaremo debilitati
voisarete debilitati
lorosaranno debilitati
Simple past
iodebilitai
tudebilitasti
luidebilitò
noidebilitammo
voidebilitaste
lorodebilitarono
Past perfect
iofui debilitato
tufosti debilitato
luifu debilitato
noifummo debilitati
voifoste debilitati
lorofurono debilitati
Kondisjonalis
5. Presens futurum perfektum (Kondisjonalis I)
iodebiliterei
tudebiliteresti
luidebiliterebbe
noidebiliteremmo
voidebilitereste
lorodebiliterebbero
12. Preteritum futurum perfektum (Kondisjonalis II)
iosarei debilitato
tusaresti debilitato
luisarebbe debilitato
noisaremmo debilitati
voisareste debilitati
lorosarebbero debilitati
Subjunctive
6. Present
iodebiliti
tudebiliti
luidebiliti
noidebilitiamo
voidebilitiate
lorodebilitino
13. Perfect
iosia debilitato
tusia debilitato
luisia debilitato
noisiamo debilitati
voisiate debilitati
lorosiano debilitati
Imperfect
iodebilitassi
tudebilitassi
luidebilitasse
noidebilitassimo
voidebilitaste
lorodebilitassero
Pluperfect indic. or Past perfect
iofossi debilitato
tufossi debilitato
luifosse debilitato
noifossimo debilitati
voifoste debilitati
lorofossero debilitati
Imperative
Affirmative
tudebilitati
luidebiliti
noidebilitiamoci
voidebilitatevi
lorodebilitino