Fant ingen oversettelse.

Vi fant desverre ikke noen oversettelser for ditt søkeord rifocillarsi. Vennligst sørg for at du har stavet ordet riktig.


Husk at du kanskje finner oversettelsen du leter etter hvis du skriver ordet i entall (istede for flertall) eller infinitiv (istede for en bøyd form av et verb) osv..


Hold ut. Vi jobber hardt med å legge til oversettelser som mangler..


Liknende ord

 
 

rifocillarsi som verb
InfinitivPresent participlePartisipp
rifocillarsirifocillantesirifocillato
Indikativ
1. Presens
iorifocillo
turifocilli
luirifocilla
noirifocilliamo
voirifocillate
lororifocillano
8. Presens perfektum
iosono rifocillato
tusei rifocillato
luiè rifocillato
noisiamo rifocillati
voisiete rifocillati
lorosono rifocillati
2. Preteritum (Fortid)
iorifocillavo
turifocillavi
luirifocillava
noirifocillavamo
voirifocillavate
lororifocillavano
9. Preteritum perfektum (Pluskvamperfektum)
ioero rifocillato
tueri rifocillato
luiera rifocillato
noieravamo rifocillati
voieravate rifocillati
loroerano rifocillati
4a. Presens futurum
iorifocillerò
turifocillerai
luirifocillerà
noirifocilleremo
voirifocillerete
lororifocilleranno
11a. Preteritum futurum
iosarò rifocillato
tusarai rifocillato
luisarà rifocillato
noisaremo rifocillati
voisarete rifocillati
lorosaranno rifocillati
Simple past
iorifocillai
turifocillasti
luirifocillò
noirifocillammo
voirifocillaste
lororifocillarono
Past perfect
iofui rifocillato
tufosti rifocillato
luifu rifocillato
noifummo rifocillati
voifoste rifocillati
lorofurono rifocillati
Kondisjonalis
5. Presens futurum perfektum (Kondisjonalis I)
iorifocillerei
turifocilleresti
luirifocillerebbe
noirifocilleremmo
voirifocillereste
lororifocillerebbero
12. Preteritum futurum perfektum (Kondisjonalis II)
iosarei rifocillato
tusaresti rifocillato
luisarebbe rifocillato
noisaremmo rifocillati
voisareste rifocillati
lorosarebbero rifocillati
Subjunctive
6. Present
iorifocilli
turifocilli
luirifocilli
noirifocilliamo
voirifocilliate
lororifocillino
13. Perfect
iosia rifocillato
tusia rifocillato
luisia rifocillato
noisiamo rifocillati
voisiate rifocillati
lorosiano rifocillati
Imperfect
iorifocillassi
turifocillassi
luirifocillasse
noirifocillassimo
voirifocillaste
lororifocillassero
Pluperfect indic. or Past perfect
iofossi rifocillato
tufossi rifocillato
luifosse rifocillato
noifossimo rifocillati
voifoste rifocillati
lorofossero rifocillati
Imperative
Affirmative
turifocillati
luirifocilli
noirifocilliamoci
voirifocillatevi
lororifocillino