Fant ingen oversettelse.

Vi fant desverre ikke noen oversettelser for ditt søkeord sghignazzare. Vennligst sørg for at du har stavet ordet riktig.


Husk at du kanskje finner oversettelsen du leter etter hvis du skriver ordet i entall (istede for flertall) eller infinitiv (istede for en bøyd form av et verb) osv..


Hold ut. Vi jobber hardt med å legge til oversettelser som mangler..


Liknende ord

 
 

sghignazzare som verb
InfinitivPresent participlePartisipp
sghignazzaresghignazzantesghignazzato
Indikativ
1. Presens
iosghignazzo
tusghignazzi
luisghignazza
noisghignazziamo
voisghignazzate
lorosghignazzano
8. Presens perfektum
iosono sghignazzato
tusei sghignazzato
luiè sghignazzato
noisiamo sghignazzati
voisiete sghignazzati
lorosono sghignazzati
2. Preteritum (Fortid)
iosghignazzavo
tusghignazzavi
luisghignazzava
noisghignazzavamo
voisghignazzavate
lorosghignazzavano
9. Preteritum perfektum (Pluskvamperfektum)
ioero sghignazzato
tueri sghignazzato
luiera sghignazzato
noieravamo sghignazzati
voieravate sghignazzati
loroerano sghignazzati
4a. Presens futurum
iosghignazzerò
tusghignazzerai
luisghignazzerà
noisghignazzeremo
voisghignazzerete
lorosghignazzeranno
11a. Preteritum futurum
iosarò sghignazzato
tusarai sghignazzato
luisarà sghignazzato
noisaremo sghignazzati
voisarete sghignazzati
lorosaranno sghignazzati
Simple past
iosghignazzai
tusghignazzasti
luisghignazzò
noisghignazzammo
voisghignazzaste
lorosghignazzarono
Past perfect
iofui sghignazzato
tufosti sghignazzato
luifu sghignazzato
noifummo sghignazzati
voifoste sghignazzati
lorofurono sghignazzati
Kondisjonalis
5. Presens futurum perfektum (Kondisjonalis I)
iosghignazzerei
tusghignazzeresti
luisghignazzerebbe
noisghignazzeremmo
voisghignazzereste
lorosghignazzerebbero
12. Preteritum futurum perfektum (Kondisjonalis II)
iosarei sghignazzato
tusaresti sghignazzato
luisarebbe sghignazzato
noisaremmo sghignazzati
voisareste sghignazzati
lorosarebbero sghignazzati
Subjunctive
6. Present
iosghignazzi
tusghignazzi
luisghignazzi
noisghignazziamo
voisghignazziate
lorosghignazzino
13. Perfect
iosia sghignazzato
tusia sghignazzato
luisia sghignazzato
noisiamo sghignazzati
voisiate sghignazzati
lorosiano sghignazzati
Imperfect
iosghignazzassi
tusghignazzassi
luisghignazzasse
noisghignazzassimo
voisghignazzaste
lorosghignazzassero
Pluperfect indic. or Past perfect
iofossi sghignazzato
tufossi sghignazzato
luifosse sghignazzato
noifossimo sghignazzati
voifoste sghignazzati
lorofossero sghignazzati
Imperative
Affirmative
tusghignazza
luisghignazzi
noisghignazziamo
voisghignazzate
lorosghignazzino