Dutch-Swedish translation of zich kunnen permitteren

Translation of the word zich kunnen permitteren from dutch to swedish, with synonyms, antonyms, verb conjugation, pronunciation, anagrams, examples of use.

zich kunnen permitteren in Swedish

zich kunnen permitteren
algemeenverb ha råd med, kunna kosta på sig

 
 

zich kunnen permitteren as verb
InfinitivePresent participlePast participle
zich kunnen permitterenzich kunnen permitterendgezich kunnen permitteerd
Present
ikzich kunnen permitteer
jijzich kunnen permitteert
hijzich kunnen permitteert
wijzich kunnen permitteren
julliezich kunnen permitteren
zijzich kunnen permitteren
Present perfect
ikheb gezich kunnen permitteerd
jijhebt gezich kunnen permitteerd
hijheeft gezich kunnen permitteerd
wijhebben gezich kunnen permitteerd
julliehebben gezich kunnen permitteerd
zijhebben gezich kunnen permitteerd
Past
ikzich kunnen permitteerde
jijzich kunnen permitteerde
hijzich kunnen permitteerde
wijzich kunnen permitteerden
julliezich kunnen permitteerden
zijzich kunnen permitteerden
Past perfect
ikhad gezich kunnen permitteerd
jijhad gezich kunnen permitteerd
hijhad gezich kunnen permitteerd
wijhadden gezich kunnen permitteerd
julliehadden gezich kunnen permitteerd
zijhadden gezich kunnen permitteerd
Future
ikzal zich kunnen permitteren
jijzult zich kunnen permitteren
hijzal zich kunnen permitteren
wijzullen zich kunnen permitteren
julliezullen zich kunnen permitteren
zijzullen zich kunnen permitteren
Future perfect or future anterior
ikzal gezich kunnen permitteerd hebben
jijzult gezich kunnen permitteerd hebben
hijzal gezich kunnen permitteerd hebben
wijzullen gezich kunnen permitteerd hebben
julliezullen gezich kunnen permitteerd hebben
zijzullen gezich kunnen permitteerd hebben
Conditional
Imperfect
ikzou zich kunnen permitteren
jijzou zich kunnen permitteren
hijzou zich kunnen permitteren
wijzouden zich kunnen permitteren
julliezouden zich kunnen permitteren
zijzouden zich kunnen permitteren
Perfect
ikzou gezich kunnen permitteerd hebben
jijzou gezich kunnen permitteerd hebben
hijzou gezich kunnen permitteerd hebben
wijzouden gezich kunnen permitteerd hebben
julliezouden gezich kunnen permitteerd hebben
zijzouden gezich kunnen permitteerd hebben
Imperative
Affirmative
jijzich kunnen permitteer
Your last searches