Nederlansk-Norsk oversettelse av van zich afschuiven

Oversettelse av ordet van zich afschuiven fra nederlansk til norsk, med synonymer, antonymer, verbbøying, uttale, anagrammer og eksempler på bruk.

van zich afschuiven på norsk

van zich afschuiven
bewegingverb skyte fra, skyte i vei
Liknende ord

 
 

van zich afschuiven som verb
InfinitivPresent participlePartisipp
van zich afschuivenvan zich afschuivendgevan zich afschuifd
Presens
ikvan zich afschuif
jijvan zich afschuift
hijvan zich afschuift
wijvan zich afschuiven
jullievan zich afschuiven
zijvan zich afschuiven
Present perfect
ikheb gevan zich afschuifd
jijhebt gevan zich afschuifd
hijheeft gevan zich afschuifd
wijhebben gevan zich afschuifd
julliehebben gevan zich afschuifd
zijhebben gevan zich afschuifd
Past
ikvan zich afschuifde
jijvan zich afschuifde
hijvan zich afschuifde
wijvan zich afschuifden
jullievan zich afschuifden
zijvan zich afschuifden
Past perfect
ikhad gevan zich afschuifd
jijhad gevan zich afschuifd
hijhad gevan zich afschuifd
wijhadden gevan zich afschuifd
julliehadden gevan zich afschuifd
zijhadden gevan zich afschuifd
Presens futurum
ikzal van zich afschuiven
jijzult van zich afschuiven
hijzal van zich afschuiven
wijzullen van zich afschuiven
julliezullen van zich afschuiven
zijzullen van zich afschuiven
Preteritum futurum
ikzal gevan zich afschuifd hebben
jijzult gevan zich afschuifd hebben
hijzal gevan zich afschuifd hebben
wijzullen gevan zich afschuifd hebben
julliezullen gevan zich afschuifd hebben
zijzullen gevan zich afschuifd hebben
Kondisjonalis
Preteritum (Fortid)
ikzou van zich afschuiven
jijzou van zich afschuiven
hijzou van zich afschuiven
wijzouden van zich afschuiven
julliezouden van zich afschuiven
zijzouden van zich afschuiven
Presens perfektum
ikzou gevan zich afschuifd hebben
jijzou gevan zich afschuifd hebben
hijzou gevan zich afschuifd hebben
wijzouden gevan zich afschuifd hebben
julliezouden gevan zich afschuifd hebben
zijzouden gevan zich afschuifd hebben
Imperativ
Bekreftende
jijvan zich afschuif
Dine siste søk